22-fevral sanasida o'tkazilgan onlayn savdolar natijasi
899 ta lot onlayn auksion savdolariga chiqarildi. Shuningdek, boshlang'ich narxi 31,5 mlrd so'm bo'lgan 314 ta lot 54,7 mlrd so‘mga realizatsiya qilindi.
• boshlang'ich narxi 11 mlrd so‘m
• sotilgan narxi 11,8 mlrd so‘m
Toshkent viloyati Yangiyo'l tumanida joylashgan boshlang'ich narxi 3,5 mlrd so‘m bo‘lgan "Dori-darmon" AJ balansidagi dorixona bino-inshootlari 3,7 mlrd so'mga sotildi.
Qashqadaryo viloyati Kasbi tumanida joylashgan boshlang'ich narxi 2,4 mlrd so‘m bo‘lgan "Qashqadaryo viloyat Agrokimyohimoya" AJ balansidagi mineral o‘g‘it saqlash va tarqatish shoxobchasi 2,6 mlrd so'mga sotildi.
• boshlang'ich narxi 534 mln so‘m
Sirdaryo viloyati Guliston shahrida joylashgan boshlang'ich narxi 68,2 mln so‘m bo‘lgan Ixtisoslashtirilgan ta'lim muassasalari agentligi balansidagi maktab-internatining binolari 354,4 mln so'mga ijaraga berildi.
• soni 41 ta
• boshlang'ich narxi 1 mlrd so‘m
• sotilgan narxi 1,6 mlrd so‘m
• yer maydoni 2,7 ga
Surxondaryo viloyati Muzrabot tumanidan boshlang'ich narxi 46,7 mln so‘m bo‘lgan ko'p qavatli turar-joy binolari va majmualari qurish uchun 5 sotix yеr uchastkasi 219,6 mln so‘mga sotildi.
• sotilgan narxi 2,6 mlrd so‘m
• boshlang'ich narxi 8 mln so‘m
• sotilgan narxi 66 mln so‘m
Farg'ona viloyati Dang'ara tumanidan boshlang'ich narxi 0,7 mln so'm bo'lgan ko'chma savdo joyi 36,6 mln so‘mga sotildi.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 22 февраля
На аукционы и открытые торги было выставлено 899 лота. Также было реализовано 314 объекта со стартовой ценой 31,5 млрд сумов за 54,7 млрд сумов.
• стартовая цена 11 млрд сум
• Здания и сооружения аптеки, принадлежащие АО "Дори-дармон", расположенные в Янгиюльском районе Ташкентской области, со стартовой ценой 3,5 млрд сумов проданы за 3,7 млрд сумов.
• Станция хранения и распределения минеральных удобрений, принадлежащая АО "Кашкадарё вилоят Агрокимёхимоя", расположенная в Касбинском районе Кашкадарьинской области, со стартовой ценой 2,4 млрд сумов продана за 2,6 млрд сумов.
• стартовая цена 534 млн сум
• Здания школы-интерната, принадлежащие Агентству специализированных образовательных учреждений, расположенные в городе Гулистан Сырдарьинской области, со стартовой ценой 68,2 млн сумов сданы в аренду за 354,4 млн сумов.
• Земельный участок, расположенный в Музработском районе Сурхандарьинской области, площадью 5 соток со стартовой ценой 46,7 млн ​​сумов продан за 219,6 млн сумов для строительства многоэтажных жилых домов и комплексов.
• цена продажи 66 млн сум
• Мобильная торговая точка, расположенная в Дангарском районе Ферганской области, со стартовой ценой 0,7 млн ​​сумов продана за 36,6 млн сумов.