4-sentyabr sanasida o'tkazilgan onlayn savdolar natijasi
478 ta lot onlayn auksion savdolariga chiqarildi. Shuningdek, boshlang'ich narxi 58,8 mlrd so'm bo'lgan 998 ta lot 78,5 mlrd so‘mga realizatsiya qilindi.
• boshlang'ich narxi 23,9 mlrd so‘m
• sotilgan narxi 36,8 mlrd so‘m
Toshkent viloyati Bekobod shahrida joylashgan boshlang'ich narxi 6,1 mlrd so‘m bo‘lgan “Bekobod yo‘lindustriya” MChJdagi 100 foiz davlat ulushi 6,4 mlrd so‘mga sotildi.
• boshlang'ich narxi 8,8 mlrd so‘m
• sotilgan narxi 9,6 mlrd so‘m
Sirdaryo viloyati Yangiyer shahrida joylashgan boshlang'ich narxi 2 mlrd so‘m bo‘lgan “Biznesni rivojlantirish banki” AJ balansidagi qurilishi tugallanmagan turar joy binosi 2,3 mlrd so‘mga sotildi.
• soni 121 ta
Toshkent shahri Chilonzor tumanida joylashgan boshlang'ich yillik ijara stavkasi 24,8 mln so‘m bo‘lgan ixtisoslashtirilgan umumiy ta’lim maktabi balansidagi bino qismi 312,2 mln so‘mga ijaraga berildi.
• soni 271 ta
• boshlang'ich narxi 3,3 mlrd so‘m
• sotilgan narxi 4,6 mlrd so‘m
• yer maydoni 18,8 ga
Toshkent viloyati Ohangaron tumanidan boshlang'ich narxi 44,4 mln so‘m bo‘lgan oshxona, kafelar va savdo uylari qurish uchun 60 sotix yеr uchastkasi 301,7 mln so‘mga sotildi.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 4 сентября
На аукционы и открытые торги было выставлено 478 лота. Также было реализовано 998 объекта со стартовой ценой 58,8 млрд сумов за 78,5 млрд сумов.
• стартовая цена 23,9 млн сум
• цена продажи 36,8 млн сум
• 100 процентная государственная доля ООО "Бекобод йўлиндустрия", расположенное в городе Бекабад Ташкентской области, со стартовой ценой 6,1 млрд ​​сумов продан за 6,4 млрд сумов.
• стартовая цена 8,8 млн сум
• цена продажи 9,6 млн сум
• Незавершенное здание, принадлежащее АО "Бизнесни ривожлантириш банки", расположенное в городе Янгиер Сырдарьинской области, со стартовой ценой 2 млн сумов продано за 2,3 млн сумов.
• стартовая цена 1,2 млн сум
• цена продажи 3,7 млн сум
• Часть здания, принадлежащая специализированной общеобразовательной школе, расположенное в Чиланзарском районе города Ташкента, со стартовой арендной ставкой 24,8 млн сумов, сдана в аренду за 312,2 млн сумов.
• количество 271
• площадь земельного участка 18,8 га
• Земельный участок, расположенный в Ахангаранском районе Ташкентской области, площадью 60 соток, со стартовой ценой 44,4 млн ​​сумов продан за 301,7 млн сумов для строительства столовой, кафе и торговых домов.