628 ta lot onlayn auksion savdolariga chiqarildi. Shuningdek, boshlang'ich narxi 15,6 mlrd so'm bo'lgan 130 ta lot 23,8 mlrd so‘mga realizatsiya qilindi.
• boshlang'ich narxi 328 mln so‘m
• sotilgan narxi 1,1 mlrd so‘m
Samarqand viloyati Samarqand shahrida joylashgan boshlang'ich yillik ijara stavkasi 2,1 mln so‘m bo‘lgan Samarqand davlat arxitektura qurilish universiteti balansidagi bo'sh turgan xona 120,6 mln so‘mga ijaraga berildi.
• soni 53 ta
• boshlang'ich narxi 11,8 mlrd so‘m
• sotilgan narxi 12,8 mlrd so‘m
• yer maydoni 11,5 ga
Toshkent viloyati Angren shahridan boshlang'ich narxi 274,8 mln so‘m bo‘lgan kichik sanoat zonasida ishlab chiqarish obyektlari qurish uchun 34 sotix yеr uchastkasi 302,3 mln so‘mga sotildi.
Xorazm viloyati Xazorasp tumanidan boshlang'ich narxi 17,8 mln so‘m bo‘lgan to'qimachilik mahsulotlari ishlab chiqarish bino-inshootini qurish uchun 3 sotix yеr uchastkasi 120,8 mln so‘mga sotildi.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 12 февраля
На аукционы и открытые торги было выставлено 628 лота. Также было реализовано 130 объекта со стартовой ценой 15,6 млрд сумов за 23,8 млрд сумов.
• стартовая цена 328 млн сум
• Пустующая комната, принадлежащая Самаркандскому государственному университету архитектуры и строительства, расположенная в городе Самарканд Самаркандской области, со стартовой ценой 2,1 млн сумов сдана в аренду за 120,6 млн сумов.
• стартовая цена 11,8 млрд сум
• цена продажи 12,8 млрд сум
• площадь земельного участка 11,5 га
• Земельный участок, расположенный в городе Ангрен Ташкентской области, площадью 34 соток, со стартовой ценой 274,8 млн ​​сумов продан за 302,3 млн сумов для строительства производственных мощностей в малой промышленной зоне.
• Земельный участок, расположенный в Хазораспском районе Хорезмской области, площадью 3 соток, со стартовой ценой 17,8 млн ​​сумов продан за 120,8 млн сумов для строительства здания по производству текстильной продукции.