1564 ta lot onlayn auksion savdolariga chiqarildi. Shuningdek, boshlang'ich narxi 130,7 mlrd so'm bo'lgan 343 ta lot 166,7 mlrd so‘mga realizatsiya qilindi.
• soni 38 ta
• boshlang'ich narxi 99,4 mlrd so‘m
• sotilgan narxi 105,5 mlrd so‘m
Navoiy viloyati Navoiy shahrida joylashgan boshlang'ich narxi 10,2 mlrd so‘m bo‘lgan Davlat mulki obyektlaridan samarali foydalanish markazi balansidagi sobiq beton zavodining bir qismi 10,7 mlrd so'mga sotildi.
• boshlang'ich narxi 411 mln so‘m
• sotilgan narxi 867 mln so‘m
Farg'ona viloyati Farg'ona shahrida joylashgan boshlang'ich narxi 60 mln so‘m bo‘lgan "Farg'ona xalqaro aeroporti" MChJ balansidagi uchib ketish zalida, mahalliy zalda va xalqaro zalda bo'sh turgan savdo shoxobchalari 216 mln so'mga ijaraga berildi.
• soni 74 ta
• boshlang'ich narxi 3,9 mlrd so‘m
• sotilgan narxi 17,8 mlrd so‘m
• yer maydoni 8,6 ga
Surxondaryo viloyati Denov tumanidan boshlang'ich narxi 357,9 mln so‘m bo‘lgan avtoturargoh qurish uchun 19 sotix yеr uchastkasi 3,5 mlrd so‘mga sotildi.
• soni 52 ta
• boshlang'ich narxi 22,9 mlrd so‘m
• sotilgan narxi 36,3 mlrd so‘m
Toshkent shahar Chilonzor tumanidan boshlang'ich narxi 10 mlrd so'm bo'lgan baza hududi 20,6 mlrd so‘mga sotildi.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 26 февраля
На аукционы и открытые торги было выставлено 1564 лота. Также было реализовано 343 объекта со стартовой ценой 130,7 млрд сумов за 166,7 млрд сумов.
• стартовая цена 99,4 млрд сум
• цена продажи 105,5 млрд сум
• Часть здания бывшего бетонного завода, принадлежащие Центру по эффективной организации использования государственных объектов, расположенная в городе Навоий Навоийской области, со стартовой ценой 10,2 млрд сумов проданы за 10,7 млрд сумов.
• стартовая цена 411 млн сум
• цена продажи 867 млн сум
• Пустые торговые точки в зале вылета, зале внутренних рейсов и зале международных рейсов, принадлежащие ООО "Фарғона халқаро аэропорти", расположенные в городе Фергана Ферганской области, со стартовой ценой 60 млн сумов сданы в аренду за 216 млн сумов.
• цена продажи 17,8 млрд сум
• площадь земельного участка 8,6 га
• Земельный участок, расположенный в Деновском районе Сурхандарьинской области, площадью 19 соток со стартовой ценой 357,9 млн ​​сумов продан за 3,5 млрд сумов для строительства автостоянки.
• стартовая цена 22,9 млрд сум
• цена продажи 36,3 млрд сум
• Территория базы, расположенная в Чиаланзарском районе города Ташкента, со стартовой ценой 10 млрд ​​сумов продан за 20,6 млрд сумов