10 май санасида ўтказилган онлайн савдолар натижаси
531 та лот онлайн аукцион савдоларига чиқарилди. Шунингдек, бошланғич нархи 50,9 млрд сўм бўлган 2 645 та лот 102,1 млрд сўмга реализация қилинди.
• бошланғич нархи 7,8 млрд сўм
• сотилган нархи 9,1 млрд сўм
Тошкент вилояти Бўстонлиқ туманида жойлашган бошланғич нархи 3,3 млрд сўм бўлган Давлат активларини бошқариш агентлигини Тошкент вилояти ҳудудий бошқармаси балансидаги нотурар бино-иншоотлар 3,5 млрд сўмга сотилди.
• бошланғич нархи 9,9 млрд сўм
• сотилган нархи 10,9 млрд сўм
Тошкент шаҳри Юнусобод туманида жойлашган бошланғич нархи 4,1 млрд сўм бўлган АТ “Халқ банки” Бош амалиётлар бошқармаси балансидаги «Наврўз» шохобчаси 4,3 млрд сўмга сотилди.
• сони 11 та
• бошланғич нархи 216 млн сўм
• сотилган нархи 285 млн сўм
Тошкент вилояти Ангрен шаҳридан бошланғич йиллик ижара ставкаси 3,0 млн сўм бўлган умумий ўрта таълим мактаби балансидаги ошхона 31,9 млн сўмга ижарага берилди.
• бошланғич нархи 2,3 млрд сўм
• сотилган нархи 5,8 млрд сўм
• ер майдони 7,6 га
Андижон вилояти Хонобод шаҳридан бошланғич нархи 755,9 млн сўм бўлган логистика маркази ташкил этиш учун 60 сотих ер участкаси 831,5 млн сўмга сотилди.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 10 мая
На аукционы и открытые торги было выставлено 531 лота. Также было реализовано  2 645 объекта со стартовой ценой 50,9 млрд сумов за 102,1 млрд сумов.
• стартовая цена 7,8 млрд сум
• цена продажи 9,1 млрд сум
• Нежилое помещение, принадлежащее территориальному управлению Ташкентской области Агентства по управлению государственными активами, расположенное в Бостанлыкском районе Ташкентской области, со стартовой ценой 3,3 млрд сумов продано за 3,5 млрд сумов.
• Место "Навруз", принадлежащее Главному операционному управлению АК "Халк банк", расположенное в Юнусабадском районе города Ташкента, со стартовой ценой 4,1 млрд сумов продано за 4,3 млрд сумов.
• стартовая цена 216 млн сум
• цена продажи 285 млн сум
• Столовая, принадлежащия общеобразовательной средней школе, расположенная в городе Ангрен Ташкентской области, со стартовой ценой 3,0 млн сумов сдана в аренду за 31,9 млн сумов.
• площадь земельного участка 7,6 га
• Земельный участок, расположенный в городе Ханабад Андижанской области, площадью 60 соток, со стартовой ценой 755,9 млн ​​сумов продан за 831,5 млн сумов для строительства логистического центра.