Давактив агентлигининг жорий йил 18 июлдаги “Нефтгазмонтаж” МЧЖ устав капиталидаги 100% давлат улушини сотиш жараёни бошланганлиги тўғрисидаги эълонига мувофиқ, қуйидагилар маълум қилинади.
Давактив агентлиги хусусийлаштириш бўйича консультант “Mosaic Financial компаниясининг таклифига асосан, мазкур сотиш жараёнларида рақобат муҳитини таъминлаш мақсадида, барча манфаатдор томонлар ва салоҳиятли инвесторларга “Нефтгазмонтаж” МЧЖдаги давлат улушини хусусийлаштириш юзасидан қизиқиш билдириш (Express of Interest) бўйича аризаларни қабул қилиш муддатини 2024 йил 23 сентябрь куни соат 18:00га (Тошкент вақти билан) қадар узайтирилганлигини маълум қилади.
Қизиқиш билдирилган тақдирда, аризаларни қуйидаги электрон почта манзилига юбориш лозим: iskandar.bakhromov@mosaic-financial.com

Information about the privatization process of state share in the authorized capital of "Neftgazmontaj" LLC
According to the announcement of the State Assets Management Agency dated July 18 of this year, on the beginning of the sales process of 100% state share in the authorized capital of "Neftgazmontaj" LLC, the following is reported.
The State Assets Management Agency, based on the suggestion of the privatization consultant “Mosaic Financial”, in order to ensure a competitive environment in these sales processes, informs all interested parties and potential investors about the extension of the deadline for receipt of Expression of Interest applications for the purchase of the state share in the "Neftgazmontaj" LLC until 18:00 (Tashkent time) on September 23, 2024.
In case of interest, please send your application to the following e-mail address: iskandar.bakhromov@mosaic-financial.com.