11 март санасида ўтказилган онлайн савдолар натижаси
1 251 та лот онлайн аукцион савдоларига чиқарилди. Шунингдек, бошланғич нархи 51,2 млрд сўм бўлган 433 та лот 73,3 млрд сўмга реализация қилинди.
• бошланғич нархи 27,6 млрд сўм
• сотилган нархи 34,2 млрд сўм
Тошкент шаҳар Олмазор туманида жойлашган бошланғич нархи 11,5 млрд сўм бўлган Давлат активларини бошқариш агентлигининг Тошкент шаҳар ҳудудий бошқармаси балансидаги бино-иншоотлар (собиқ ошхона биноси) 14,3 млрд сўмга сотилди.
• сони 157 та
• бошланғич нархи 2,5 млрд сўм
• сотилган нархи 4,3 млрд сўм
Андижон вилояти Андижон шаҳрида жойлашган бошланғич йиллик ижара ставкаси 46,6 млн сўм бўлган Андижон машинасозлик институти балансидаги ошхона 167,9 млн сўмга ижарага берилди.
• сони 59 та
• бошланғич нархи 6,6 млрд сўм
• сотилган нархи 9,3 млрд сўм
• ер майдони 31,0 га
Қорақалпоғистон Республикаси Қораўзак туманидан бошланғич нархи 349,3 млн сўм бўлган қурилиш саноати корхоналари қуриш учун 97 сотих йер участкаси 384,2 млн сўмга сотилди.
Тошкент вилояти Оҳангарон туманидан бошланғич нархи 207,6 млн сўм бўлган суюқ ёқилғи (бензин, дизель ёқилғиси, керосин) қуйиш шохобчаси қуриш учун 28 сотих ер участкаси 249,1 млн сўмга сотилди.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 11 марта
На аукционы и открытые торги было выставлено 1 251 лота. Также было реализовано 433 объекта со стартовой ценой 51,2 млрд сумов за 73,3 млрд сумов.
• стартовая цена 27,6 млрд сум
• цена продажи 34,2 млрд сум
• Здания и сооружения (бывшее здание столовой), принадлежащие территориальному управлению города Ташкента Центра по эффективному использованию пустующих государственных объектов, расположенные в Алмазарском районе города Ташкента, со стартовой ценой 11,5 млрд сумов продано за 14,3 млрд сумов.
• Столовая, принадлежащая Андижанскому машиностроительному институту, расположенная в городе Андижан Андижанской области, со стартовой ценой 46,6 млн сумов сдана в аренду за 167,9 млн сумов.
• количество 59
• цена продажи 9,3 млрд сум
• площадь земельного участка 31,0 га
• Земельный участок, расположенный в Кораузакском районе Республики Каракалпакстан, площадью 97 соток, со стартовой ценой 349,3 млн ​​сумов продан за 384,2 млн сумов для строительства предприятия строительной отрасли.
• Земельный участок, расположенный в Ахангаранском районе Ташкентской области, площадью 28 соток, со стартовой ценой 207,6 млн ​​сумов продан за 249,1 млн сумов для строительства заправочной станции ​​для жидкого топлива (бензин, дизельное топливо, керосин).