24 апрель санасида ўтказилган онлайн савдолар натижаси
4 822 та лот онлайн аукцион савдоларига чиқарилди. Шунингдек, бошланғич нархи 927 млн сўм бўлган 10 296 та лот 2,3 млрд сўмга реализация қилинди.
• бошланғич нархи 334 млн сўм
• сотилган нархи 643 млн сўм
• Тошкент вилояти Олмалиқ шаҳрида жойлашган бошланғич йиллик ижара ставкаси 20,6 млн сўм бўлганТошкент давлат техника университети Олмалиқ филиали балансидаги ошхона 201,7 млн сўмга ижарага берилди.
• сони 27 та
• бошланғич нархи 239 млн сўм
• сотилган нархи 1 млрд сўм
• ер майдони 0,8 га
• Сурхондарё вилояти Термиз шаҳридан туманидан бошланғич нархи 26,2 млн сўм бўлган кўп қаватли уй-жой қуриш учун 1 сотих ер участкаси 102,2 млн сўмга сотилди.
• Фарғона вилояти Тошлоқ туманидан туманидан бошланғич нархи 16,8 млн сўм бўлган ёқилғи қуйиш шохобчаси қуриш учун 6 сотих ер участкаси 695 млн сўмга сотилди.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 24 апреля
На аукционы и открытые торги было выставлено 4 822 лота. Также было реализовано 10 296 объекта со стартовой ценой 927 млн сумов за 2,3 млрд сумов.
• стартовая цена 334 млн сум
• цена продажи 643 млн сум
• Столовая, принадлежащия Алмалыкскому филиалу Ташкентского государственного технического университета, расположенная в городе Алмалык Ташкентской области, со стартовой ценой 20,6 млн сумов сдана в аренду за 201,7 млн сумов.
• стартовая цена 239 млн сум
• площадь земельного участка 0,8 га
• Земельный участок, расположенный в городе Термез Сурхандарьинской области, площадью 1 сотка, со стартовой ценой 26,2 млн ​​сумов продан за 102,2 млн сумов для строительства многоэтажных жилых домов.
• Земельный участок, расположенный в Ташлакском районе Ферганской области, площадью 6 соток, со стартовой ценой 16,8 млн ​​сумов продан за 695 млн сумов для строительства заправочной станции.