Самарқанд вилояти Ургут туманидаги бино ва иншоотлар электрон онлайн-аукцион савдоларига чиқарилди
Тадбиркорлик фаолиятини кенгайтириш истагида бўлган тадбиркорлар ва инвесторлар диққатига! Самарқанд вилояти Ургут туманида жойлашган бир қатор давлат мулки объектлари е-ауксион.уз электрон савдо платформаси орқали сотувга қўйилди.
Савдога чиқарилган объектлар рўйхати:
1. Манзил: Самарқанд вилояти, Ургут тумани, Қуйи Мўминобод МФЙ, Мўмонобод кўчаси, 55-уй Бошланғич нархи: 158 264 240.00 сўм Ер майдони: 0,0562 га Бино эгаллаган майдон: 453,75 кв. метр Батафсил: https://e-auksion.uz/lot-view?lot_id=23625357
2. Манзил: Самарқанд вилояти, Ургут тумани, Янгиариқ, Ваткан-Қўзибек МФЙ, Ваткан кўчаси, 93-уй Бошланғич нархи: 103 590 000.00 сўм Ер майдони: 0,11 га Бино эгаллаган майдон: 272 кв. метр Батафсил: https://e-auksion.uz/lot-view?lot_id=23625175
3. Манзил: Самарқанд вилояти, Ургут тумани, Камангарон МФЙ, Камангарон кўчаси, 12-уй Бошланғич нархи: 11 832 053 430.00 сўм Ер майдони: 0,25 га Бино эгаллаган майдон: 1289,19 кв. метр Батафсил: https://e-auksion.uz/lot-view?lot_id=23643447
4. Манзил: Самарқанд вилояти, Ургут тумани, Мазортепа МФЙ, Навоий кўчаси, 594-уй Бошланғич нархи: 3 214 083 000.00 сўм Ер майдони: 0,0416 га Бино эгаллаган майдон: 832,02 кв. метр Батафсил: https://e-auksion.uz/lot-view?lot_id=23643448
Барча савдолар шаффофлик ва қонунийлик принциплари асосида ўтказилади. Иштирок этиш тартиби ва шартлари билан юқоридаги ҳаволалар орқали батафсил танишишингиз мумкин.

Здания и сооружения в Ургутском районе Самаркандской области выставлены на электронные онлайн-аукционы
Вниманию предпринимателей и инвесторов, желающих расширить свой бизнес! Ряд объектов государственной собственности, расположенных в Ургутском районе Самаркандской области, выставлен на продажу через электронную торговую платформу e-auksion.uz.
Список выставленных на торги объектов:
1. Адрес: Самаркандская область, Ургутский район, МСГ Куйи Муминобод, улица Мумонобод, дом 55 Стартовая цена: 158 264 240.00 сумов Земельный участок: 0,0562 га Площадь здания: 453,75 кв. метров Подробнее: https://e-auksion.uz/lot-view?lot_id=23625357
2. Адрес: Самаркандская область, Ургутский район, Янгиарик, МСГ Ваткан-Кузибек, улица Ваткан, дом 93 Стартовая цена: 103 590 000.00 сумов Земельный участок: 0,11 га Площадь здания: 272 кв. метров Подробнее: https://e-auksion.uz/lot-view?lot_id=23625175
3. Адрес: Самаркандская область, Ургутский район, МСГ Камангарон, улица Камангарон, дом 12 Стартовая цена: 11 832 053 430.00 сумов Земельный участок: 0,25 га Площадь здания: 1289,19 кв. метров Подробнее: https://e-auksion.uz/lot-view?lot_id=23643447
4. Адрес: Самаркандская область, Ургутский район, МСГ Мазортепа, улица Навои, дом 594 Стартовая цена: 3 214 083 000.00 сумов Земельный участок: 0,0416 га Площадь здания: 832,02 кв. метров Подробнее: https://e-auksion.uz/lot-view?lot_id=23643448
Все торги проводятся на основе принципов прозрачности и законности. Подробно ознакомиться с порядком и условиями участия можно по вышеуказанным ссылкам.